Czym jest system MIKADU II ?

Czym jest system MIKADU II ? Dla kogo wybór właśnie MIKADU II jest dobrym wyborem i dlaczego ?
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z informacjami na temat systemu, przed podjęciem decyzji o jego zakupie.

czym jest system MIKADU II ?

Trudno w kilku słowach, nie stosując słownictwa czysto technicznego dokładnie opisać nasz system. Najogólniej jego ideę możemy przedstawić, krótko opisując historię jego powstania.

panel mikadu Podczas wieloletniej pracy przy tworzeniu stron i aplikacji Internetowych, zachodziła potrzeba budowania stron o indywidualnych projektach nie tylko z wyglądu szaty graficznej, ale również ich funkcjonowania. Nie trudno sobie wyobrazić, że sposób funkcjonowania strony Internetowej dla firmy produkującej i sprzedającej okna - zawierającej np. kalkulator wyceny okien na podstawie ich rozmiarów, kolorów itp. znacznie odbiega od sposobu funkcjonowania aplikacji sklepu Internetowego kamieni murowych - z automatycznym doliczaniem ceny za paletę kamieni, na podstawie cen za sztukę i ilości sztuk na palecie, doliczaniu do zamówienia w koszyku kosztów palet i sugerowaniu odpowiedniej do zamówienia ilości impregnatu.

Pewne rozwiązania są indywidualne przy budowie systemów dla różnego typu działalności, jednak są pewne elementy wspólne dla tych wszystkich systemów, których nie trzeba na nowo projektować przy tworzeniu nowej aplikacji, i są również takie elementy, które ułatwiają, a więc i skracają czas tworzenia tego typu indywidualnych systemów. Utworzyliśmy więc zbiór reguł i narzędzi programistycznych, które stopniowo podczas wieloletniej pracy się powiększały, usprawniały i optymalizowały do potrzeb naszych klientów tworząc pewnego rodzaju szkielet aplikacji wraz z narzędziami programistycznymi, które w terminologii programistycznej określane są mianem framework-a.

Aby właściciel strony mógł samodzielnie zarządzać treścią zawartą na stronie, asortymentem towarów czy galerią zdjęć na stronie, przygotowywane są systemy zarządzania treścią CMS (Content Management System). Systemy tego typu oferują dostęp do panelu administracyjnego, który umożliwia tę właśnie edycję treści.

System MIKADU II
łączy w sobie cechy zarówno framework-a jak i CMS-a. Oferuje zbiór klas, funkcji rozwiązujących często powtarzane operacje, podstawową strukturę systemu do budowy finalnej aplikacji, a jednocześnie udostępnia obsługę budowy dostosowanych do potrzeb klientów paneli administracyjnych do zarządzania treścią zawartą na stronie.

Więcej informacji już wkrótce

przeczytaj również


aktualnie czytasz artykuł: Czym jest system MIKADU II ?